Buluşma garantili sistem nedir?

Üyelik formunu doldurduktan sonra ilişki danışmanımız karakter analizinizi yapar ve 24 saat içinde 1 aylık üyelik ücretiniz belirlenip size mesaj gönderilir.
Üyelik ücretini yatırdığınızda hesabınız onaylanır ve eşleşme süreciniz başlar. Eğer 1 ay sonunda sizin için hiçbir partner bulamazsak
2. ay ücretsiz üye olarak devam edersiniz. 2. ay sonundada hiçbir eşleşmeniz olmazsa
3. ay yeniden ücretsiz üye yapılırsınız ve bu süre sonundada partner bulamazsanız yatırdığınız üyelik ücreti size hiçbir kesinti yapılmadan iade edilir.

  • Profil Oluştur

    Başvuru formu doldurarak üyelik talebinizi ve kişisel özelliklerinizi tarafımıza gönderiyorsunuz.Sizin profilinizi inceliyor ve görünümünüz, eğitim durumunuz, karakteriniz, yaşınız, mesleğiniz, çekiciliğiniz ve beklentilerinize dayalı olarak size üyelik ücreti belirliyoruz.

  • Size En Uyğun Üyeyi Bulalım

    Örneğin; eğer çok güzel, genç ve eğitimli bir bayansanız sizden üyelik ücreti almıyoruz. Aynı durum yakışıklı ve iyi eğitimli bir beyefendi içinde geçerlidir. ücreti belirliyoruz. Yani ilişki danışmanımız sizi değerlendirip kişiye özel bir üyelik ücreti belirliyor.

  • Yemekler ve geribildirimler

    Belirlenen ücreti ödediğinizde üyeliğiniz aktifleştiriliyor ve eşleşme süreci başlıyor. Beklentilerinize ve karakterinize göre size en uygun üyeler belirlenir ve sizin beğeninize sunulur. Her iki tarafta birbirinden hoşlandığında buluşma gerçekleştirilir.

İstatikler

1600
750
380
370

Hizmetlerimiz

Neden ilkrandevu.com'u seçmeliyim?

Buluşma garantili sistem ile paranızın her zaman karşılığını alırsınız, paranız asla boşa gitmez.

Sadece ne istediğini bilen gerçek kişiler ile görüşürsünüz. Zaman kaybı yaşamazsınız.

Karakter analiziniz yapılarak her kişiye özel üyelik ücreti belirlenir. (Elit, eğitimli, güzel/yakışıklı, genç kişiler için ücretsiz üyelik imkanı vardır.)

Ücretsiz üyelikler danışmanlarımız tarafından belirlenir.

Sitemizde tamamen doğru bilgiler yer almaktadır. Yanlış beyanda bulunan üyeler tespit edilip üyelikleri sonlandırılır.

Size en uygun, en yakın, en doğru kişiler ile buluşursunuz.

Danışmanlık hizmetimiz sayesinde randevularınızda zorluk yaşamazsınız.

Profilleriniz sadece ilişki danışmanı tarafından görülür ve tamamen gizlidir. Size özel bilgiler kimseye verilmez. %100 gizlilik esastır.

Buluşma Garantili Ilk Ve Tek Platform!
Hemen Üye Ol